• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Özellikleri ve Satış      UZAKTAN KUMANDA İLE SÜRE AYARLI KORNA MODÜLÜ VE ÖZELLİKLERİ
  • Mikroişlemci kontrollü bu modül, aracın merkezi kilit sisteminden tetik alarak ; kapılar kumanda ile kilitlendiginde kornayı 1 kez ayarlanan süre kadar  çok hafif "dat" olarak çalar ve kapılar kumanda ile  açıldığında aynı şekilde çok hafif şekilde 2 kez "dat dat " şeklinde kornayı ayarlanan süre kadar kısa süreli olarak çalar.
  • Kornanın anlık frekans ve buna bağlı olarak anlık  çalma süresi modül üzerinde süre ayarlıdır ve ince uçlu bir tornavida yardımı ile yapılır.Ve süre ayarı kısa tutulduğunda çıkan ses kesinlikle çevreyi rahatsız etmez.
  • Kontak açıkken kapılar kumanda ile veya içerden dügme ile kilitlenirse ve  açılırsa korna çalmaz.
  • Modülün boyutu bir çakmak büyüklüğüne yakın olup  7,5cm(uzun kenar)*3,5cm(kısa kenar,2cm(yükseklik) ölçülerindedir.Böylece direksiyon  altına bir yere çok rahat konulabilir.
  • Modülün genel olarak kullanım amacı güvenlik açısından aracın kapılarının kumanda ile kilitlendiğini ve açıldığını sesli olarak uyarı vermesidir.Böylece kapıların kilitlenip kilitlenmediginin kontrolüne gerek kalmaz.Kapılar  açılırken de korna sesi sayesinde avmlerde otoparkta aracın yerinin kolaylıkla bulunabilmesine yardımcı oldugu gibi ,kışın donma tehlikesi yaşayıp,ısınmak için motor kaputunun altına giren kedi köpek gibi hayvanların da araç çalışmadan uyarılıp kaçmasını sağlayıp olası bir tehlikeyi ortadan kaldırabilir.

NOT:Bu uygulama bu modül kullanılmadan doğrudan aracın merkezi kilit sistemine röle eklenerek yapıldığında ,merkezi kilitten gelen tetik süresi biraz uzun oldugu için kornanın çalma süresi de uzun olup çevreyi rahatsız eder.O nedenle süre ayarlı bu modülle çevreyi rahatsız etmeyecek şekilde anlık  korna sesi duymak mümkündür.

Fiyat:80₺

Sahibinden.com  satış linki için tıklayınız.
Havale/Eft ile satın almak ve sorunlarını için lütfen mail adresinden iletişime geçiniz.
ledstop2009@hotmail.com