• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Özellikleri ve Satış
Analog far sensörü modülleri montajı yapıldıktan sonra ustalar tarafından görünmesi ve ulaşılması zor bir yere konuldugundan ayarları kişisel olarak yeniden düzenlemek de zor olmaktadır.

Buna çözüm olarak ;Akıllı tuş kombinasyonlu 12 modlu dijital ses ikazlı far sensörü ve home modülü artık satıştadır
Kutu boyutları: 5,4cm (kısa kenar) x 8.4cm(uzun kenar) x 3.2cm(yükseklik)

ÖZELLİKLERİ:
Kontak açıldıktan 6 saniye sonra sensörün yan tarafındaki gizli tuşu kullanarak gerekli zaman ayarlarını ve park ile kısa farların yanması istenen ışık seviyesi ayarlarını yapabilirsiniz.

Mod1: FAR SENSÖRÜ ÖZELLİĞİ AKTİF/PASİF ETME
Kontak açıkken Sensörün yan tarafındaki tuşa 1 defa basıp bırakırsanız modülün far sensörü özelliği açıksa devre dışı kalacaktır, devre dışı ise açılıp aktif olacaktır. Açıldığını anlamanız için park ışıklarını 4 saniye açık tutar ve modül 4 saniye boyunca sesli uyarı verir.

Mod2:KİŞİSEL AYARLARDA ÇALIŞTIRMA
Kontak açıkken sensörün yanındaki tuşa 2 kez basıp bırakırsanız sistem kendi belirlediğiniz kişisel ışık seviyesindki ayarlarda park ışıkları ve kısa farları yakar.

Mod3:STANDART SPORT MODE ÜRETİCİ AYARLARINDA ÇALIŞTIRMA:
Kontak açıkken sensörün yanındaki tuşa 3 kez basıp bırakırsanız sistem otomatik olarak üreticinin kendi belirleyip tavsiye ettiği ışık seviyesinde standart olarak aktif olur.Sport modda park ve kısa far ışıkları hava kararmadan kısa bir süre önce sıra ile yanmaya başlar.

Mod4:STANDART EKONOMİ MODE ÜRETİCİ AYARLARINDA ÇALIŞTIRMA:
Kontak açıkken sensörün yanındaki tuşa 4 kez basıp bırakırsanız sistem otomatik olarak üreticinin kendi belirleyip tavsiye ettiği ışık seviyesinde standart olarak aktif olur.Ekonomi modda park ve kısa far ışıkları hava kararmaya çok az bir zaman kala sıra ile yanmaya başlar.

Mod5:FOLLOW ME HOME ÖZELLİĞİNİ AKTİF/PASİF ETME:
Kontak açıkken sensörün yan tarafındaki tuşa 5 kez basıp bırakırsanız modülün follow me home özelliği açıksa devre dışı kalacaktır, devre dışı ise açılıp aktif olacaktır.Açıldıgını anlamanız için 4 kez kesik kesik sesli uyarı verip park ışıklarını 4 kez yakıp söndürür.

Mod6:Park Işıklarının ayarını kişisel olarak belirleme:
Kontak açıkken park ışıklarının yanmaya başlaması istenen bir aydınlıkta sensörün yanındaki tuşa yaklaşık 3 saniye basılı tuttugunuzda; 3 saniyelik sesli uyarı başladıgı an ve park ışıkları sabit yanarak ikaz verdiği anda elinizi tuştan çekiniz.Sistem o an ortamdaki ışık seviyesini hafızasına kayıt edecektir..

Mod7:Kısa Far ayarını kişisel olarak belirleme:
Kontak açıkken Kısa far ışıklarının yanmaya başlaması istenen bir aydınlıkta sensörün yanındaki tuşa yaklaşık 6 saniye basılı tutunuz.
Bu bölümde tuşa basılı tutulmaya başlandığında; gelen ilk sesli uyarı ve park ışıklarının yanmasının nedeni mod 6 bölümündeki park ışıklarının ayarını belirlemek için olacagından tuşa basmaya devam ediniz. Ve sonrasında ikinci kez sesli uyarı başlayıp park ışıkları sabit yanarak ikaz vermeye başladığı anda elinizi tuştan çekiniz. Sistem o an ortamdaki ışık seviyesini hafızasına kayıt edecektir.

Mod8:Follow me Home ışık ayarını belirleme:
Kontak açıkken Follow me home özelliğinin çalışması istenen bir aydınlıkta sensörün yanındaki tuşa yaklaşık 9 saniye basılı tutunuz.
Bu bölümde tuşa basılı tutulmaya başlandığında gelen ilk ve 2. sesli uyarılar ile park ikaz ışıklarının yanması ve sönmesi; sırayla mod6deki park ışık ayarına ve mod7 deki kısa far ayarına ait olduğundan, üçüncü kez sesli uyarı başlayıp an ve üçüncü kez park ışıkları yandıgı an elinizi tuştan çekiniz. Sistem o an ortamdaki ışık seviyesini hafızasına kayıt edecektir.

Mod9:Kontak açıkken sensörün yanındaki tuşa 6 kez basıp bırakırsanız follow me home ışıkları yanık kalma süresi 10 saniye olarak sistem hafızasına kayıt eder.

Mod10:Kontak açıkken sensörün yanındaki tuşa 7 kez basıp bırakırsanız follow me home ışıkları yanık kalma süresi 20 saniye olarak sistem hafızasına kayıt eder.

Mod11:Kontak açıkken sensörün yanında tuşa 8 kez basıp bırakırsanız follow me home ışıkları yanık kalma süresi 30 saniye olarak sistem hafızasına kayıt eder.

Mod 12:Kontak açıkken sensörün yanındaki tuşa 9 kez basıp bırakırsanız follow me home ışıkları yanık kalma süresi 60 saniye olarak sistem hafızasına kayıt eder.

Not:Far sensörü kontak açıldıktan 6 saniye sonra aktif olur. Modül elektrik kesintisine karşı
korumalıdır.Akü değişse dahi son kaydedilen ayarları hafızasında tutar.
Detaylı montaj şemasıyla birlikte gönderilecektir.

Fiyat:140

Sahibinden.com  satış linki için tıklayınız.
Havale/Eft ile satın almak ve sorularınız için lütfen mail adresinden iletişime geçiniz.
ledstop2009@hotmail.com